fbpx

FixShop

FixShop
O FixShopu

FixServis poskytuje široké portfolio služeb spjatých s mobilními zařízeními, tablety a PC.

V rámci servisu se specializuje na pozáruční a pojistné opravy mobilů, tabletů a PC. Opravuje silně zastoupené i méně známé značky jako Apple, Samsung, Lenovo, Huawei, Xiaomi, Sony, LG, Asus, Acer, Nokia, Microsoft, Blackberry, OnePlus, CAT, HTC a mnoho dalších.

V případě, že si zákazník troufá opravit zařízení na vlastní pěst, nabízí FixServis i návody k opravě.

Kromě servisu se věnuje i prodeji mobilního příslušenství, zařízení a náhradních dílů a výkupu použitých mobilních zařízení.

Webstránka
Core Development
E-shop
UX Design
Webdesign

Článek „50 nejlepších e-shopů v regionu střední a východní Evropy“ publikovala agentura Growww Digital, digitální marketingová agentura zaměřená na střední a východní Evropu. Ta charakterizovala FixServis jako „rostoucí hvězdu, která viděla příležitost v boji s elektronickým odpadem z použité elektroniky a vybudovala životaschopný obchodní model nabízející dostupné elektronické součástky, nástroje a dokonce i elektroniku z druhé ruky“.

Naším cílem bylo vytvořit platformu, která by vyhovovala jak profesionálním servisním technikům, tak nadšeným kutilům i běžným zákazníkům. A to v celé šíři nabídky: od mobilů přes tablety, chytré hodinky a herní konzole až po kávovary a elektrokoloběžky.

Přepracování nákupního procesu s cílem zajistit co nejhladší průběh nákupu.

Co oceňují zákazníci?

Úplné informace i pohodlí

Nový e-shop poskytuje jasný přehled o službách i cenách, včetně doby trvání. Nabízí i diagnostiku zařízení a pro maximální pohodlí také možnost objednání kurýra, který zařízení u zákazníka vyzvedne.

  • 3 482 servisovaných zařízení
  • 50 133 servisních úkonů
Mám zájem
Téměř 20 000 produktů v prodeji

Nabídku služeb doplňuje téměř 20 000 produktů v prodeji: příslušenství pro mobilní zařízení, notebooky a ostatní smart zařízení, pouzdra, ochranná skla, power banky, datové kabely, cestovní nabíječky nebo audio příslušenství, a to vše pro téměř všechny značky mobilů (Samsung, Huawei, Apple iPhone, Sony, Xiaomi a další).

Náhradní díly: snadné a rychlé vyhledávání

U náhradních dílů není jednoduché odhadnout, zda zákazník hledá konkrétní součástku podle jejího názvu, číselného kódu, typu zařízení nebo jednoduše parametrů. Věděli jsme, že musíme zohlednit odlišné požadavky, což jsme vyřešili propracovanou strukturou kategorií společně s širokou filtrací a plynulým vyhledáváním.

Kompatibilita náhradních dílů

Pro některé díly platí, že jsou kompatibilní s desítkami zařízení, ale nejsou přímo určené pouze pro jedno konkrétní zařízení. Abychom zachovali flexibilitu, zákazník najde tento produkt u každého kompatibilního zařízení a dokonce s názvem a popisem pro dané zařízení, aby si mohl být jistý svým výběrem.

FixShop disponuje největším skladem náhradních dílů s nejširším sortimentem na Slovensku a v České republice.

Mám zájem
Návody

Na e-shopu jsme vytvořili sekci s 55 návody na opravy a propojili ji s nabídkou náhradních dílů a potřebným nářadím.

Spolehlivost, rychlost a bezpečnost

Díky využití moderních technologií a jejich nejvyšších verzí funguje nový e-shop bezpečně, rychle a spolehlivě. Intuitivní vyhledávání a filtrování podporují výjimečný zákaznický zážitek.

Projekt využívá platformu SmartBase E-shop, postavenou na nejnovějších stabilních verzích Python Frameworku Django a Django CMS. Opírá se také o rychlé a bezproblémové nasazení nových verzí zajišťujících automatizované skripty a Docker. Pokročilé vyhledávání a filtrování je založeno na vyspělém řešení ElasticSearch. Všechny technologie se pravidelně aktualizují pro maximální stabilitu a bezpečnost celého systému. E-shop je propojený API s ERP systémem od společnosti AN Systems.

Mám záujem
Náš e-shop je velmi komplikovaný. Obsahuje velké množství produktů, kombinací, kompatibilit a služeb. Ke SmartBase jsme přišli, protože jsme se z technických důvodů nemohli posunout dál s naším předchozím řešením a hledali jsme partnera, který se dokáže dlouhodobě vypořádat s výzvami našeho podnikání a který bude mít speciální přístup ke klientovi. Po sedmi letech spolupráce a sedmi spuštěných zemích musím říci, že jsme našli partnera, který splnil naše nejvyšší očekávání. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Tým FixShop
Tým FixShop
Jsme online
Potřebujete komplexní řešení?
Zvládneme i velmi atypické projekty se širokou škálou produktů a služeb. Dejte nám vědět.