fbpx
Domů / Služby / Transformace a migrace dat
Zpět

Migrace a transformace dat jakéhokoli systému

V jednotě je síla. Ve světě online systémů to platí dvojnásob. Propojte proto všechny své systémy do jednoho spolupracujícího celku. Získáte tak výkonný nástroj, který všechny potřebné informace shromáždí na jednom místě. A co víc, sjednocená data si můžete prohlížet prostřednictvím webového rozhraní. Můžete je integrovat z databáze, XML nebo dokonce ze souborů Excel. Nenahrazujte celý systém - propojte jej s tím, co potřebujete. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Mám zájem
Transformace dat, která okouzlí
Potřebuje váš dodavatel objednávky s dodatečnými daty? Uvítali by vaši obchodní partneři katalog produktů v jiné struktuře? Vše je možné.

Po načtení dat s nimi můžete provádět různé transformace. Od jednoduchého přejmenování polí až po složitější operace, například výpočet určitých vlastností dat – kolikrát se daný výrobek prodal za poslední měsíc. Transformujte data podle potřeby a získejte odpovědi na své otázky.

Inteligentní data v Business Intelligence a analýza dat

V Business Inteligence máte silného poradce. Je to jakási „věštecká koule“, ve které vidíte data, která vám pomohou při budoucím rozhodování. Jedná se o technologii, která se používá ke shromažďování, analýze a prezentaci obchodních dat, která podnikatelům pomáhá činit správná rozhodnutí.
 
Pomocí BI vidíte data zobrazená na přehledných interaktivních panelech, takže si můžete prohlédnout informace, které potřebujete. Následná analýza vám může ukázat zajímavé korelace, které přinášejí nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání.

Možnosti použití

Import dat z podporovaných formátů, jako jsou XLS, XLSX (MS Excel), CSV, JSON, XML. Import/export dat z/do externích systémů, jako jsou MS Dynamics, SAP, SAP Business One, Salesforce, Hubspot, Cybersoft i6, Seyfor Money ERP, Seyfor Byznys, AN Systems, A3 Soft, TP Soft, K2 a další.

Scénáře integrace dat zahrnují:

  • plnění produktů pro eshop,
  • export objednávek dodavateli,
  • import objednávek od B2B partnera,
  • export pro dopravce a import štítků,
  • export do analytického nástroje,
  • transformace struktury dat, doplňování dat,
  • správa master dat.
Jsme online
Rozpleteme vaše data a připravíme je k dalšímu použití.
Máme rádi datové výzvy a mnoho z nich jsme úspěšně vyřešili. Zanechte nám na sebe kontakt a uveďte, jaký problém řešíte, a my se vám ozveme.