fbpx

Uživatelská zkušenost a design zaměřený na člověka

Jsme umělci. Vytváříme digitální produkty, které jsou nejen krásné, ale také použitelné díky našim odborným službám v oblasti UI a UX designu. Designové myšlení nám pomáhá poskytovat maximální hodnotu našim zákazníkům ve všech oblastech. To nám umožňuje zjednodušit přístupnost, usnadnit čtení informací a dosáhnout stanovených cílů.

UX/UI design šitý na míru

Vytváříme digitální produkty, které jsou nejen atraktivní, ale také přizpůsobené potřebám vašich zákazníků. Díky správným technikám a metodikám založeným na designovém myšlení a designu zaměřeném na uživatele můžeme vašim zákazníkům poskytnout dokonalý zážitek.

Naším cílem je elegantně propojit vizuální stránku produktu, identitu vaší značky a funkčnost. Tímto způsobem dosáhnete vynikajících výsledků s pozitivní odezvou vaší cílové skupiny. Náš tým pak naprogramuje vizuální návrh do reálné podoby.

Webová prezentace

Cílem designu je ovlivnit nebo změnit pohled na prezentaci a hodnoty značky a vyvolat tak v návštěvnících pozitivní emoce.

E-shop

Funkce prezentace, jejímž účelem je prodat produkt nebo službu online. Dobrý design může ovlivnit úspěšnost prodeje různými způsoby.

Webová aplikace

Primárně se zde zabýváme konkrétním problémem cílové skupiny. Obvykle se nejedná o prodejní kanál, ale přímo o produkt. Cílem designu je podpořit pocit jedinečnosti a výjimečný uživatelský zážitek.

Zážitkový UX audit

Máte funkční řešení nebo máte podezření, že by mohlo fungovat ještě lépe? Zjistili jste odliv uživatelů, nebo se vám nedaří plnit cíle? Je pravděpodobné, že k identifikaci vašeho problému můžeme použít UX analýzu.

Na základě dostupných dat, rozhovorů s uživateli, testování nebo jiných nástrojů provedeme analýzu vašeho řešení. Na začátku navrhneme vhodný postup, stanovíme cíle a identifikujeme nedostatky. Díky tomu můžeme snížit bounce rate webu, zvýšit konverzní poměr nebo optimalizovat další KPI.

Mám zájem

Rozhodujeme se na základě dat

Mantrou každého e-shopára sú presné dáta. Nezbytná pro rozhodování, měření úspěšnosti funkčních změn, podporu marketingových kampaní nebo využití dalších kanálů. Pomůžeme vám nastavit přesná měření pomocí služeb třetích stran, jako je Hotjar nebo Google Analytics. Následně můžeme testovat propojení a vyhodnocovat data. Jak jednoduché.

Pojďme společně vymyslet řešení designových problémů
Konzultace

Chcete slyšet profesionální názor na webový design nebo UX? Stačí si domluvit konzultaci s některým z našich odborníků. Vyzbrojí vás informacemi, které posunou váš design tam, kde bude mít výsledky.

Workshopy

Díky semináři, který pro vás připravíme, není problém naučit sebe nebo své zaměstnance něco z této oblasti. Nebo se chcete stát designérem hned? Jak se hezky píše „no problem“. Zúčastněte se workshopů, které jsou součástí dalších designových procesů. Během nich společně s klientem využijeme jeho vhled do oboru, například při tvorbě struktury webu pomocí card sortingu.

Mám zájem
Na spolupráci se SmartBase si nejvíce cením jejich přehledu, díky kterému dokázali doporučit nejvhodnější řešení pro náš specifický eshop.
Radovan Cifra
Radovan Cifra
CEO, Grejt
Jsme online
Chtěli byste vylepšit uživatelské rozhraní svých webových stránek nebo vytvořit něco jedinečného?
Dejte nám vědět, jaké jsou vaše cíle, které bychom mohli vyřešit pomocí designu UX a jedinečného designu, a my se pokusíme navrhnout nejlepší řešení.