fbpx
Domů / Služby / Weby a aplikace
Zpět

Programování webu a aplikací na zakázku

Profesionálny vývoj webových stránok aj portálov na najvyššej úrovni - v tom sme silní. Kódovaním dosiahneme grafickú unikátnosť a technickú vyspelosť, ktorá prinesie vašim projektom úspech v silnej konkurencií webových riešení. Rýchlosť a flexibilita rozširovania vám umožnia vybudovať a dlhodobo udržať silnú značku s najlepšou funkcionalitou pre vašich používateľov.
Webové stránky a portály na prvním místě

Budeme se zabývat portálem nebo webovými stránkami jako celkem. Od analýzy, přes grafický návrh a implementaci až po správu a dlouhodobý rozvoj. Nejnovější standardy trhu, jako je SEO, rychlost podle Google Core Web Vitals nebo optimalizované prohlížení na mobilních zařízeních, jsou pro nás samozřejmostí.

To vše se silnou orientací na uživatele a při snaze o co nejvyšší výkon. Poradíme vám a zrealizujeme pro vás ten nejlepší výsledek.

Mám zájem

Mobilní aplikace - část byznysu

Vlastní aplikace pro Android a iOS, ale také jako nadstavba nad stávajícími systémy, mohou do vašeho podnikání přinést onen chybějící článek. Hluboká integrace, kterou operační systémy umožňují, otevírá více možností než pouhé webové stránky. Ať už jde o využití oznámení, fotoaparátu nebo vyšší rychlosti a propracovanějšího uživatelského prostředí smartphonu.

Snadno vás provedeme celým procesem s cílem dodat vám aplikaci, kterou chcete. Proto se vždy odrazíme od prototypu, abychom ověřili cestu zákazníka. Interní testování po implementaci pomáhá doladit všechny procesy a uvádí aplikaci do fáze uzavřeného testování s vybranými uživateli (early adopters). Teprve když je takto vypilovaná, přechází na veřejnost, abychom dosáhli maximálního wow efektu.

Mám zájem

Internetové a intranetové aplikace

Život přináší mnoho výzev. Největší z nich je, jak si usnadnit práci, ušetřit lidské zdroje při správě objednávek, majetku, automatizovaných objednávkách dodavatelů nebo docházce. Sdílení dokumentů a informací se zaměstnanci také není v rámci intranetové aplikace problém. Ať už máte jakýkoli problém, správné softwarové řešení vám ho pomůže systematicky vyřešit. Ať už se jedná o převedení Excelu nebo jiných podnikových procesů do snadno udržovatelné a uživatelsky přívětivé aplikace.

Tento typ aplikace je ideální pro iterativní (postupnou) implementaci, kdy se odrazíme od základních procesů a dat, které potřebujete digitalizovat. Aplikace se postupně rozšiřuje podle toho, jak se vyvíjejí potřeby a zpětná vazba. Tím je zajištěna vysoce efektivní implementace, kdy platíte pouze za to, co potřebujete a kdy to potřebujete.

K dispozici je mnoho hotových řešení, ale ta nemusí vždy „sedět“ vašim procesům tak dobře jako aplikace na míru. Ať už se jedná o aplikaci pro evidenci, nákup a prodej zboží, reporting nebo B2B komunikaci, digitalizace procesů z e-mailů a excelu přinese přidanou hodnotu vám i vašim zákazníkům.

Mám zájem

Migrace a transformace dat jakéhokoli systému

Nevyměňujte celý systém - propojte jej s tím, co potřebujete. Transformace dat integruje data z databází, souborů XML nebo Excel.
Dozvedieť sa viac

Vývoj na míru

Máte cíl, my umíme programovat. Ať už jde o kombinaci výše uvedených možností, nebo o návrh nové aplikace, s programováním na zakázku vám můžeme pomoci dosáhnout vašeho cíle. Ať už je váš obchodní model postaven na předplatném nebo přímém prodeji služby, můžeme pro vás vytvořit řešení na základě vašich očekávání.

Kontaktujte nás

Podpora a servis, který neomrzí

Nejste spokojeni se správou své aplikace? Nevadí. Vaše stávající aplikace můžeme servisovat a rozvíjet. Protože správnou odpovědí na problémy není vždy přestavba aplikace. Můžete si ponechat systém, na který jste vy nebo vaši zaměstnanci a zákazníci zvyklí.

Místo toho investujte do vývoje, například do některé z námi nabízených nadstaveb.

Zobraziť naše produkty
Jsme online
Máte zájem o projekt na míru? Dejte nám o něm vědět
Zanechte nám své kontaktní údaje a stručné informace o specifikách projektu a my se vám ozveme s dalšími kroky.